PROGRAM

 

Założeniem programu jest integracja zajęć dodatkowych z codziennym planem zajęć przedszkolnych.

 

Akademia Aktywne Smyki gwarantuje wysoki standard i dąży do osiągnięcia rezultatów poprzez optymalne wykorzystanie czasu w stosunku do możliwości rozwojowych dziecka.

Nasz program umiejscawia dziecko w samym sercu procesu nauczania w sposób angażujący i oparty na zabawie, dając dziecku mnóstwo radości!

 

Zajęcia skonstruowane są w taki sposób, aby zaspokoić potrzeby ruchowe, poznawcze, emocjonalne i społeczne dziecka na przełomie całego tygodnia, oraz aby optymalnie wykorzystać dziecięcy potencjał, ale również pozostawić mu czas na swobodną zabawę.

Dzięki tak skonstruowanemu programowi, dziecko skorzysta z wielu atrakcyjnych zajęć, a Rodzice zaoszczędzą czas na wożeniu dziecka na zajęcia w różne miejsca.

Czas po południu lepiej jest spędzić na wspólnej zabawie z dzieckiem!

 

Obecnie Aktywne Smyki działają w przedszkolach Oxford House
w Choszcznie oraz w Żywcu (
http://www.oxfordhouse.edu.pl/).

Z chęcia podejmiemy współpracę z innymi przedszkolami.

Zadbaj o wszechstronny rozwój Twojego dziecka
i dołącz do Akademii

Aktywne Smyki już teraz!

O NAS:

  • W każdym dziecku drzemie ogromny potencjał, a my pragniemy go odkryć!

  • Twoje dziecko jest wyjątkowe i zasługuje na wyjątkowe warunki harmonijnego rozwoju.

  • Chcemy, aby
    Rodzice mieli więcej czasu 
    dla swych dzieci.

KADRA

Powierzając swoje dziecko opiece profesjonalnych trenerów możesz być przekonany, że zapewnią Twojemu dziecku prawidłowy rozwój poprzez dobrą zabawę, która dostarczy mnóstwo pozytywnych emocji.

Treningi przeprowadzane są w małych grupach, dzięki czemu trener jest w stanie obserwować postępy w nauce poszczególnych osób, potrafi wyłapać ewentualne błędy, które uczący się popełnia i skorygować je na bieżąco - w Aktywnych Smykach Twoje dziecko nie będzie się nudzić!

 

Piłka nożna

Każdy trener posiada odpowiednie i udokumentowane kwalifikacje oraz doświadczenie w pracy z dziećmi.

Zajęcia prowadzone są pod opieką profesjonalistów, potrafiących odkrywać talenty i wspierać je na drodze do kariery w zawodowym klubie piłkarskim.

 

Tańce

Nasi instruktorzy tańca posiadają wrodzoną umiejętność, aby kształtować, zachęcać i inspirować, a zarazem tworzyć bezpieczną i wspierającą atmosferę dla rozwoju Twojego dziecka. Nie tylko całkowicie oddają się swojej pracy z dziećmi i są prawdziwymi pasjonatami tańca, ale też posiadają formalne kwalifikacje do przekazywania swych umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie w tańcu.

 

Zajęcia rytmiczno-muzyczne

Prowadzący to osoby z wykształceniem pedagogicznym i muzycznym a także z wieloletnim doświadczeniem w pracy z małymi dziećmi. Poprzez swoje działąnie pragną oni zarażać miłością do muzyki i pokazywać jak jest rozwijająca.

 

Zajęcia eksperymentalne

Osoby prowadzące posiadają przede wszystkim dar zaciekawiania dzieci i dostosywania poziomu doświadczeń do ich wieku.

Wprowadzają dzieci w świat fizyki, chemii, inżynierii i biologii, przekazując informacje dotyczące zasad funkcjonowania wszelkich zjawisk w sposób, który dzieciom zapadnie na zawsze w pamięci. Trudne reguły to dla nich pestka!